Impressum

Několik slov na úvod:

Tyto stránky založil a provozuje PhDr. Pavel Beňo, který je předsedou Rady OZ PaV (Občianske združenie Práca a vzťahy, Matúškovo, SK) a také místopředsedou (2. Vorsitzender) spolku Initiative fuer mobbingfreie Gesundheit (ImG) e. V., Hamburg, DE.

Expertní skupina „Workrelations – Práce & vztahy“ je volným sdružením lidí, kteří považují dobré (nepatologické!)  mezilidské vztahy na pracovišti za důležitou podmínku produktivity a kvalitního pracovního výkonu zaměstnanců. Mluvíme-li o lidech jako „o největším bohatství“ našich organizací a firem, tak jsou to právě sociální vztahy na pracovišti, které nám umožní toto bohatství odkrýt a využít.

Interpersonální vztahy na pracovišti jsou tím nejbohatším zdrojem iniciativy a tvořivosti, angažovanosti, ale také zdraví našich zaměstnanců!

Kromě vzdělávacích akcí – prezentací, přednášek, workshopů či seminářů, atp. – na témata jako „Vztahová kultura ve firmě či organizaci“ nebo „Stará a nová autorita vedoucího„,  nabízíme také expertní posouzení aktuální situace a vztahů na pracovišti – vztahový audit – zejména v případech výskytu tzv. vztahové patologie (mobbing, bossing, šikana, obtěžování, diskriminace, atp.) na pracovišti.

Máte-li zájem o naše služby či o dlouhodobější spolupráci, kontaktujte nás laskavě prostřednictvím tel. č. +420 602349848 nebo e-mailu: info@workrelations.eu nebo pavel.beno@praceavztahy.cz .

Děkujeme za Váš zájem!

PhDr. Pavel Beňo, IČO 40683575

OZ Práca a vzťahy, Štúrova 974/2, 924 01 Galanta/SK

3 komentář

  1. Tatiana Gálová říká:

    Dobrý den, prosím o radu, jak napsat stížnost na bossing u nás na pracovišti. Obětí jsem já. Děkuji s pozdravem Tatiana Gálová

  2. Dobrý den … mohu se zeptat, komu má taková stížnost být adresovaná? Nadřízenému, jeho nadřízeným nebo inspektorátu práce či dokonce ombudsmance?
    pb

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..