Několik slov na úvod:

Tyto stránky založil a provozuje PhDr. Pavel Beňo, který je předsedou Rady OZ PaV (Občianske združenie Práca a vzťahy, Matúškovo, SK) a také místopředsedou (2. Vorsitzender) spolku Initiative fuer mobbingfreie Gesundheit (ImG) e. V., Hamburg, DE.

Expertní skupina „Workrelations – Práce & vztahy“ je volným sdružením lidí, kteří považují dobré (nepatologické!)  mezilidské vztahy na pracovišti za důležitou podmínku produktivity a kvalitního pracovního výkonu zaměstnanců. Mluvíme-li o lidech jako „o největším bohatství“ našich organizací a firem, tak jsou to právě sociální vztahy na pracovišti, které nám umožní toto bohatství odkrýt a využít.

Interpersonální vztahy na pracovišti jsou tím nejbohatším zdrojem iniciativy a tvořivosti, angažovanosti, ale také zdraví našich zaměstnanců!

Kromě vzdělávacích akcí – prezentací, přednášek, workshopů či seminářů, atp. – na témata jako „Vztahová kultura ve firmě či organizaci“ nebo „Stará a nová autorita vedoucího„,  nabízíme také expertní posouzení aktuální situace a vztahů na pracovišti – vztahový audit – zejména v případech výskytu tzv. vztahové patologie (mobbing, bossing, šikana, obtěžování, diskriminace, atp.) na pracovišti.

Máte-li zájem o naše služby či o dlouhodobější spolupráci, kontaktujte nás laskavě prostřednictvím tel. č. +420 602349848 nebo e-mailu: info@workrelations.eu

Děkujeme za Váš zájem!

 

PhDr. Pavel Beňo, IČO 40683575, Tovačovského 2/92, 130 00 Praha 3, CZ 

OZ Práca a vzťahy, Matúškovo 449, 925 01 Matúškovo/SK